Прослуховування телефонних ліній

Інформація завжди коштувала дорого. А якщо мова йде про підступи конкурентів, то інформація стає майже безцінною. Отримати Ваші дані ваші суперники можуть захотіти в будь-який момент. І будьте впевнені, закон зупиняє не всіх. Телефонне прослуховування – поширений спосіб крадіжки інформації. Допомагають зловмисникам сучасні прилади, котрі для Вас самих довгий час можуть лишатися непомітними.

Служба безпеки СІРІУС готова допомогти вам звільнитись від будь-якого шпигунського обладнання і розробити надійний захист для того, щоби ваша інформація лишалась тільки вашою.

Крадіжка даних через телефон може відбуватись одним із наступних способів:

  • прослуховування телефону, що встановлений в кімнаті. Це дозволяє перехоплювати не тільки телефонні розмови, але й бесіди з покладеною слухавкою;
  • гальванічне підключення спеціального електрообладнання. За допомогою індукційних датчиків перехоплюються дані телефонних розмов;
  • прослуховування за допомогою мікрофону, що є в телефоні;
  • прослуховування за допомогою кодового підсилювача цього мікрофону;
  • інші методи, що використовують спеціальне обладнання.

Досить важко в даний час протистояти телефонному прослуховуванню. Зловмисники вдосконалюють методи такого шпигунства і використовують більш сучасне обладнання. Але важко не означає неможливо. Команда компанії СІРІУС убезпечить Вас, варто Вам тільки забажати.

В першу чергу сам клієнт завжди має бути насторожі. Якщо під час телефонних розмов Ви чуєте дивні звуки незрозумілого походження, не лишайте це без уваги. Потривожити Вас мають і дзвінки з мовчанням у трубку, а також звуки, що лунають, коли трубка покладена. Одна з найпоширеніших ситуацій, коли встановлюється прослуховування, це незапланований візит телефонної служби у Ваш офіс. Якщо нещодавно на Ваші приміщення були скоєні напади, але нічого не поцупили, також варто відреагувати.

Якщо у Вас є навіть найменші підозри про встановлення телефонного шпигунства, не варто ними нехтувати. Зверніться до компанії СІРІУС. Можливо саме зараз Ваші дані зухвало краде конкурент. Ми маємо достатньо досвіду і знань, щоби виявити найхитріше та найнепомітніше обладнання.

По вашому замовленню ми проведемо наступні заходи вилучення телефонного прослуховування:

  • встановлення факту телефонного прослуховування або його відсутності;
  • виявлення та вилучення шпигунської техніки;
  • виключення використання телефонної лінії для перехвату розмов;
  • подальший захист ваших розмов від несанкціонованого прослуховування.

Разом з нашою компанією ви отримуєте доступ не тільки до всього спектру послуг охорони життя, майна та інформації, але й зможете скористатись ними по об’єктивній ціні.