Прихована фото- і відеозйомка

Якщо мова йде про ведення бізнесу, то завжди варто пам’ятати і про конкурентів. Бажання стати лідером у своїй сфері нерідко штовхають учасників конкурентної боротьби на не зовсім законні кроки. Ваша інформація це ласий шматок для інших компаній. І щоби його отримати, конкуренти можуть вдатися до прихованої зйомки відео та аудіо. Варто пам’ятати про силу технічного прогресу, який дає нам все більш сучасну апаратуру з новими можливостями. Відео та аудіотехніка зараз зустрічається навіть таких розмірів, що помітити її надзвичайно важно. Шпигунське обладнання може вести зйомку через дуже малий об’єктив і з далекої відстані. При цьому крихітні гаджети дають високої якості аудіо та відеодані. Якщо Ви хочете застрахувати себе від втрати важливої інформації, зверніться до нашої компанії за захистом і ми знешкодимо всю шпигунську техніку у Вас на об’єкті.

Як запідозрити витік інформації? Зверніть увагу на випадки, коли на територію підприємства відбулося вторгнення, але нічого викрадено не було. Також варто зауважити візити працівників телефонної, водопровідної та інших компаній, які вами особисто не були заплановані. Звертайте увагу і на предмети, які раптом з’являються у приміщеннях. Всі вказані ситуації – це чудова можливість встановити у Вас жучки та міні камери.

Якщо у Вас виникла найменша підозра про витік інформації, просто зателефонуйте нам. Компанія СІРІУС стане на захист Ваших даних та інтересів. Для того, щоби виконувати свою роботу на високому рівні, у нас є надсучасне обладнання, яке дозволяє виявляти сторонні жучки та камери на Вашій території. Якщо неозброєне око безсиле, це все одно не завадить нам знайти шпигунські хитрощі.

Наші фахівці, знають, яким чином оглядати приміщення, меблі та техніку, щоби знайти небажаних «гостей». Ми використовуємо у роботі такі пристрої:

  • індикатори поля;
  • оптичні прибори для виявлення шпигунської техніки;
  • електромагнітні пристрої.

Вказане обладнання дозволяє із високою точністю виявити жучки та камери або те, що їх у Вас на об’єкті немає. Наші фахівці можуть працювати як у вашому офісі, так і в дома. Ми знайдемо та знешкодимо всі зайві пристрої, а потім розробимо для Вас стратегію захисту від конкурентів. Ви можете скористатись нашою консультацією (навіть в телефонному режимі), або співпрацювати з нами у повному обсязі.

Серед наших переваг у сфері захисту ваших даних є наступні:

  •  всі наші послуги мають об’єктивну вартість;
  • кожен клієнт, що до нас звертається, отримує персональний підхід;
  • у нас висока якість послуг і обслуговування;
  • ви можете скористатись однією чи декількома послугами або замовити комплексний захист від компанії СІРІУС.