Перехоплення комп’ютерної інформації

Корпоративне шпигунство – це неприємність, якої важко уникнути, якщо Ви володієте власною справою і успішні у бізнесі. Конкурентна боротьба включає полювання за важливою інформацією. Ви не застраховані від того, що Ваші недоброзичливці можуть використовувати незаконні методи і отримувати Ваші конфіденційні дані. Щоби виявити витік інформації та припинити його, скористайтеся послугами досвідченої команди лідеру безпеки України – компанії СІРІУС.

Комп’ютерні дані знаходяться у групі ризику і можуть потрапити до Ваших конкурентів. Виявити це важко. А от втратити цінну інформацію надзвичайно легко. Дані з комп’ютерів, як правило, довгий час не видаляються, і те, що вони стали відомі конкурентам, довго може лишатися невідомим.

Щоби поцупити вашу інформацію з ПК, використовують такі методи:

  • активний. В ході цього методу до вашого комп’ютера здійснюється несанкціоноване підключення;
  • електромагнітний. Телевізійна антена може приймати сигнали комп’ютера;
  • аудіо. У вас на об’єкті встановлюють прослуховування або спеціальні датчики, що перехоплюють розмови персоналу, який працює за комп’ютерами;
  • відео. Оптичні пристрої зчитують дані з моніторів комп’ютерів;
  • корпоративне сміття. Обшук сміттєвих корзин, збір роздруківок та фрагментів корпоративної переписки, що зберігаються в ході роботи на ПК.

Є і інші методи доступу до Вашої комп’ютерної інформації. Шпигунське обладнання відрізняється крихітними розмірами та високою якістю даних. Ви можете дивитись на приховані гаджети і не помічати їх.

Якщо Ви хочете вберегти себе і важливу для компанії комп’ютерну інформацію від претензій конкурентів, звертайтесь до нас. Чим раніше Ви це зробите, тим меншими будуть Ваші ймовірні збитки. Ви можете просто проконсультуватись у нас із важливих питань, подзвонивши на контактний номер. Якщо Ви захочете не тільки виявити витік інформації, але й припинити його, ми зробимо все якнайкраще.

Ми проведемо аналіз Вашої техніки і виявимо шпигунські пристрої, якщо вони є. Ми видалимо і знешкодимо все зайве з Ваших комп’ютерів. Крім того, спеціально для кожного клієнта ми розробимо захист від шпигунських гаджетів на майбутнє. Для цього у нас є досвід, знання і надсучасні технічні зразки.

Ми захищаємо своїх клієнтів від витоку комп’ютерної інформації в три етапи:

  • вивчаємо обстановку на об’єкті і навколо нього, фіксуючи все підозріле;
  • перевіряємо радіоефір;
  • проводимо візуальний огляд приміщення, розбираємо меблі та техніку (при необхідності).

Компанія СІРІУС гарантує замовникам виявлення та знешкодження витоку комп’ютерної інформації в найкоротші строки та встановлення надійного захисту від повторення ситуації.