Захист інформації

hІнформаційна безпека актуальна для будь-якого виду діяльності. У століття високих технологій крадіжка комерційних даних стає досить поширеним явищем. Ваш електронний документообіг піддається несанкціонованму втручанню? Для виключення таких спроб потрібен захист інформації. Комплексний захист інформації від компанії СІРІУС може забезпечити високий рівень конфіденційності на підприємстві та захистити бізнес від спроб розкрадання корпоративних секретів.

Сьогодні захист інформації на підприємстві необхіден при використанні електронного обладнання. Зловмисники використовують як, технічні, так і програмні засоби доступу до конфіденційних відомостей та електронних фінансових коштів.

Тому важливо забезпечити в цьому напрямку високий рівень захисту. Технічний захист інформації включає в себе:

  • комплекс програмних захисних продуктів;
  • розмежування використання технічних засобів для автономної роботи і обміну даними в мережі;
  • виключення людського фактора.

Ми пропонуємо застосування новітнього обладнання для виявлення прослуховуючих пристроїв, створення “шумового” бар’єру від дистанційного зчитування та прослуховування телефонних переговорів.

Захист інформаційної безпеки здійснюється після комплексного аналізу можливих шляхів витоку конфіденційних даних і встановлення надійного технічного забезпечення для боротьби зі зловмисниками. Служба безпеки СІРІУС пропонує повний комплекс послуг для забезпечення надійної інформаційної безпеки.

Щоб захист корпоративної інформації був ефективним, потрібно провести серйозну роботу всередині компанії:

  • кожного співробітника, який має доступ до конфіденційних даних, необхідно інформувати і періодично інструктувати щодо заходів безпеки;
  • доступ до конфіденційних даних повинен здійснюватися виключно в робочих цілях (для цього ми створюємо сувору внутрішню систему обліку використання відомостей та отримання доступу до них).

Надійний захист конфіденційної інформації вимагає ретельної перевірки всіх співробітників (знову прийняті або займають високі посади). Для повної впевненості в їх добропорядності існує ряд доступних і абсолютно законних способів перевірки: вивчення біографії, збір даних про попередню трудову діяльність. У разі необхідності – застосування спеціальної техніки, наприклад – детектор брехні.

На жаль, способів розкрадання інтелектуальних і комерційних цінностей стає все більше. Вони постійно удосконалюються, але наші фахівці завжди працюють на випередження. Фундаментальна аналітична робота і сучасні технічні можливості дозволяють нам гарантувати клієнтам надійний рівень захисту інформаційної безпеки.