Охорона фізичних осіб

Що може бути важливіше, ніж людське життя? Відповідь на це питання давати не має потреби. Якщо ви прагнене забезпечити собі максимальний спокій і комфорт, настав час потурбуватися про власну безпеку. І краще за все у цьому питанні доручити справу професіоналам з команди СІРІУС. Ніхто не застрахований від нестандартних і навіть екстремальних ситуацій, тому не варто ризикувати. Краще довірити свою безпеку тим, хто знає про неї все.

Охорона фізичних осіб від компанії СІРІУС
Один із основних принципів нашої роботи — це особистий підхід до кожного клієнта. І якщо мова йде про охорону фізичних осіб, то такий підхід буде включати:

  1. Послуги фахівців с великим досвідом, починаючи від консультації по важливим питанням безпеки і закінчуючи її забезпеченням.
  2. Детальна розробка плану захисту для кожного замовника.
  3. Використання сучасної техніки для визначення місцеположення клієнта і забезпечення його охорони.

Ми починаємо із розробки стратегії захисту, в процессі якої ми враховуємо всі побажання клієнта. Ми проводимо уважне вивчення ситуації замовника, щоб врахувати всі можливі нюанси і вибрати найбільш дієві методи охорони.

З висоти нашого досвіду ми можемо з упевненістю сказати, що найбільш надійним захистом для Вас стане вибір на користь супутникового стеження.

Що таке GPS-трекер
Супутникова охорона стає можливою саме за допомогою GPS-трекера. Цей пристрій включає приймач, котрий допомагає визначити координати об”єкта. Також в трекері є передавач, котрий відправляє сигнал на супутникову базу і далі. Нашим клієнтам корисно буде знати, що в якості зручного GPS-трекера можна використовувати навіть мобільні телефони, які вони завжди мають при собі.

GPS-трекер використовуєть в різних сферах охорони, а саме у діяльності:

  • служби спасіння життя;
  • служби екстренної допомоги;
  • охоронних служб.

Особисте використання GPS-трекера

Наші клієнти можуть використовувати GPS-трекери і особисто. Якщо Вам необхідно контролювати пересування дитини або літнього родича, ця технологія стане дуже в нагоді. За допомогою трекера Ви будете знати, де знаходиться суб’єкт і куди він пересувається. Спеціальна SIM-карта з активованою послугою передачі даних допоможе Вам запустити роботу трекера. Вся отримана за допомогою GPS інформація буде направлятися у сервісний центр. Користувач отримує дані із сервера, а доступ до них надається при використанні клієнтської програми.

Служба безпеки СІРІУС давно використовує систему супутникового стеження. Ми з повною упевненістю пропонуємо цю послугу клієнтам і гарантуємо чудовий результат!