GPS-охорона автомобіля

Якщо Ви турбуєтесь про безпеку власного авто, то варто задуматись про сучасні методи захисту такої цінності. Допомогти у цьому кожному українцю готова компанія СІРІУС. Ми пропоуємо дещо більш революційне, ніж сигналізації проти угону. Чому б не спробувати цілодобовий нагляд за Вашим чотирьохколісним конем? GPS-охорона авто від нашої компанії дасть Вам змогу не турбуватися про автівку і легко відстежити її, де би вона не опинилась.

GPS-охорона авто
У розрізі даної послуги наша компанія пропонує замовникам моніторинг, який виконується за допомогою сучасних технічних засобів. Якщо ви замовите у нас встановлення на автівку GPS-системи, то будете в курсі, де знаходиться автомобіль, а також отримаєте доступ до показників його швидкості в конкретний момент часу, зможете робити звіти та зберігати їх.

Головна перевага такої системи стеження, як GPS, це її майже повна непомітність. Вона встановлюється приховано і знайти її злодію буде дуже важко. Ще важче буде вимикнути  GPS-систему. Якщо зловмисник, що добрався до вашої машини, захоче якимось чином пригнітити або перебити сигнал GPS, то система автоматично відішле на пульт тривожне повідомлення. Система настільки “розумна”, що блокує двигун при втручанні і виїхати кудись на авто стає неможливим. Як бачите, в данний момент GPS-охорона дійсно найбільш ефективна серез усіх варіантів захисту автомобіля.

Компанія СІРІУС піклується про своїх клієнтів
Що варто знати, якщо ви замовляєте GPS-охорону авто у нашої компанії? Варто відмітити, що ми розробили даний захист так, щоб він працював на усій території країни, а також за її межами — в Європі та країнах СНД. 

Використовуючи нашу GPS-охорону авто, ви отримуєте зв’язок між нашим диспетчером і Вашим автомобілем у режимі реального часу. Така охоронна система працює надійно і не дає збоїв. Ви завжди зможете отримати інформацію про місцезнаходження свого авто та його стан. Це відбувається за рахунок спеціальних датчиків, які транслюють інформацію на супутник, що звідти дані поступають на наші комп’ютери. 

Якщо відбувається спроба проникнення в авто, воно автоматично блокується за рахунок команд, які передає наша диспетчерська служба. З таким захистом ви можете забути про хвилювання за своє авто раз і нажавжди.

Наші достоїнства
Чому варто довіряти саме нам? Тому що наша компанія вже давно на ринку, здобула достатньо необхідного досвіду і продовжує крокувати в ногу із технічним прогресом і сучасними тенденціями захисту громадян та їх майна. Крім того компанія СІРІУС це:

  • найвигідніши ціни;
  • найшвидше виконання замовленнь;
  • найкращий у країні сервіс.