Системи керування доступом

Значне місце у охороні безпеки громадян та об’єктів займають системи керування доступом. Замовити таку техніку кожен бажаючий зможе у компанії СІРІУС. Наша команда фахівців працює для того,щоби Ви могли спати спокійно і відчували повну впевненість на робочому місці.

Вкладати кошти у системи керування доступом без сумніву варто. Це допоможе захистити майно від розкрадання, нейтралізувати потенційну загрозу для працівників та клієнтів і обновити систему корпоративної безпеки відповідно до сучасних стандартів.

Основне завдання систем контролю доступу – обмежити небажані пересування у рамках однієї території, а також контролювати вхід і вихід. Така система буде дозволяти зайти у приміщення тільки тій людині, яка має на це право. Інноваційна техніка від нашої компанії надає змогу не тільки обмежувати чи дозволяти доступ, але й ідентифікувати кожного відвідувача.

Кожна наша система контролю доступу складається з двох компонентів: 

  • контроль доступу і облік робочого часу;
  • керування безпекою на стоянці авто чи в гаражі. 

Вся наша техніка експлуатується тривалий час і демонструє високу надійність. Наші співробітники мають такий рівень кваліфікації, щоби забезпечити Вам індивідуальний підхід для вирішення тієї чи іншої проблеми.

Ви можете вибрати у нас такі системи контролю доступу, як: 

  •  замки електромагнітні або електромеханічні;
  • клямки електромеханічні;
  • турнікети.

Серед тих об’єктів, для яких встановлення системи контролю доступу буде найбільш актуальним, варто зазначити ділові центри, великі офіси, банківські будівлі, школи, університети, медичні комплекси, готелі і томі подібне. Керувати встановленими пристроями зможе охоронець чи комп’ютер. Щоби отримати доступ до системи, використовують кодову клавіатуру, магнітну картку або електронний ключ TouchMemory. Наші системи переважно працюють цілодобово. Свою роботу вони підтримують навіть тоді, коли пропадає струм. Це можливо завдяки резервному джерелу живлення.

Якщо Ви не можете вирішити питання про встановлення системи контролю доступу на своєму об’єкті самостійно, то наші спеціалісти готові надати Вам детальну консультацію. Ми допомагаємо підбирати системи, проводимо повний монтаж і налаштовуємо обладнання. Пропонуємо своїм клієнтам ми також і сервісне обслуговування на високому рівні.

Окрім захисту система контролю доступу дозволить Вам спостерігати за тим, як Ваші співробітники виконують робочі зобов’язання і чи вчасно з’являються на роботі. Ви завжди будете отримувати інформацію, коли співробітник прийшов і коли пішов.