Комплексні системи

Найкраща охорона – це охорона у комплексі. Компанія СІРІУС пропонує своїм клієнтам комплексні методи захисту життя та власності. Будь яка організація, заклад або компанія може звернутися до нас зі своєю проблемою і ми знайдемо рішення надійне, практичне і вигідне. Ми обслуговуємо також фізичних осіб, чиє житло із нашою поміччю стане справжньою фортецею. 

Ми працюємо в своїй сфері вже не перший рік. Наша репутація заслужена нами по праву, адже ми завжди пропонували сервіс високого рівня і продовжуємо пропонувати його зараз. Комплексна система безпеки, яку пропонуємо вам ми, це сукупність правових, інженерно-технічних, організаційних і програмно-апаратних методів та засобів, які існують для підтримання безпеки.

Ключові складники нашої комплексною системи безпеки це:

  •  охорона внутрішня та периметрова;
  • відеонагляд;
  • системи «антизлодій»;
  • домофони аудіо та відео;
  • системи обмеження доступу;
  • системи пожежного захисту.

Система охоронної сигналізації захистить Ваш дім або офіс від незаконного проникнення. Спеціальні датчики здійснюють контроль обстановки і в разі тривожного сигналу до вас на об’єкт оперативно направляється спеціальна група.

Ця група складається з бійців СІРІУС, які озброєні відповідним чином та фізично підготовлені до того, щоби швидко знешкодити будь-якого зловмисника. Плюсом охоронної сигналізації є те, що іноді звуку сирени вже достатньо, щоби відлякнути злодія. До того ж зловмисники, як правило, відмовляються від планів вторгнення на об’єкт, якщо знають про встановлену там охоронну систему. Щоби її знешкодити, потребуються професійні знання і ризик бути впійманим дуже високий.

Відеонагляд допомагає утримувати постійний контроль над ситуацією на об’єкті. У разі виникнення небезпеки він допоможе і якнайшвидше відреагувати. Доречний такий нагляд буде у бізнес-центрах, компаніях, офісах, бібліотеках, медичних закладах, маркетах самообслуговування. Найдоцільніше відеонаглядпоєднувати із системою «анти злодій».

Прилади для переговорів, а також система обмеження доступу дає можливість бачити, з ким ви спілкуєтесь, не відкриваючи дверей і навіть до них не підходячи. Також ці заходи дозволяють контролювати переміщення людей і дозволяти вхід/вихід лише тим, хто має на це право.

Система пожежної безпеки допоможе виявити і загасити вогонь, а іноді і уникнути пожежі загалом. Датчики вогню, диму та зміни температури швидко виявлять виникнення пожежі і подадуть сигнал тривоги на пульт, який контролюють наші працівники.

Наша компанія створить для Вас індивідуальний проект комплексної системи захисту і гарантує його ефективну роботу. Ми збережемо Ваш спокій і Ваше майно.