Системи безпеки

Вирішення питань безпеки колективу та збереження інформації в будь-якому бізнесі має бути поставлено відповідально. З захистом людей та зберіганням даних найкраще всього впорається якісна система безпеки, яка являє собою комплекс сучасних та надійних технічних пристосувань. Вибрати, встановити та налаштувати таку систему вам допоможе компанія СІРІУС. 

Ми пропонуємо вам комплексні системи безпеки, які здійснюють контроль та забезпечують безпеку об’єктам, що знаходяться під охоронною. Ми працюємо лише з якісним, сучасним обладнанням, зокрема таким як: відеокамери, домофони, турнікети, відеореєстратори, відеодомофони і т.д.

Компанія СІРІУС надає широкий спектр послуг, включаючи, розробку проекту, поставку та встановлення обладнання систем безпеки та відеоспостереження. Спробуємо виділити кілька пунктів, які допоможуть розібратися в тому, що ж собою являють сучасні системи охорони та відеоспостереження.

1. Охоронні системи;
2. Системи контролю доступу;
3. Системи захисту при пожежі;
4. Комплексні системи.

Ми встановлюємо та обслуговуємо наступні системи:

Відеоспостереження – програмно-апаратний комплекс, призначений для організації систем технологічного та охоронного телебачення. Наша компанія зможе встановити систему відеоспостереження будь-якої складності. Ми йдемо в ногу з часом – у нас новітнє обладнання для відеоспостереження!

Охоронна сигналізація – сучасні GSM сигналізації дають можливість значно знизити витрати на фізичну охорону приміщень. При спробі проникнення на ваш мобільний телефон відразу прийде повідомлення, також будуть сповіщенні державні органи безпеки. Встановлені нами системи сигналізації працюють без збоїв і мають найнижчий рівень помилкових тривог.

Пожежна сигналізація – система передачі сповіщень про пожежу на об’єкті або задимленості, може працювати спільно з охоронною сигналізацією.

Контроль та облік доступу – складні програмно-апаратні комплекси з контролю за пересуваннями на підконтрольній території.

Ми адаптуємо своє обладнання під різні приміщення. Ми налаштовуємо системи так, щоб вони безпечно та ефективно виконували своє призначення.

 На сьогоднішній день на ринку безпеки дуже великий вибір відеокамер, блоків живлення, домофонів, датчиків, відеореєстраторів, плат відеозахвату у переліку яких кінцевий споживач просто губиться, звичайно наші фахівці-спеціалісти допоможуть вам зробити правильний вибір. Ми працюємо для того, щоб Ви відчували себе в цілковитій безпеці. Наші охоронні системи гарантують клієнтам внутрішній захист об’єктів і при необхідності включають сигналізацію по всьому периметру.

Компанія Сіріус — з нами безпечно!