Пультова охорона офісів

Яка охоронна система ідеально підійде для охорони офісу? 

Співробітники компанії  СІРІУС  добре знають відповідь на це питання.
Найбільш надійною на сьогоднішній день є пультова система охорони. У разі спроби проникнення сигнал з датчиків моментально надходить на пульт до чергового. Група швидкого реагування, на території якого розташований об’єкт, виїжджає на місце негайно. У той же час сигнал про те, що трапилося надходить і до вас. Така система охорони офісу, вбереже Ваше майно від будь-якого виду небажаних випадковостей. 

Пультова охорона – це технічний комплекс засобів охорони, а також передачі тривожних сигналів на пульт центрального спостереження.

Обладнавши свій офіс охоронною сигналізацією, ви зможете бути спокійні, що у разі спроби проникнення або інших небажаних ситуацій, у порушників не буде шансу завдати шкоди Вашій власності.

Мало хто з порушників стане випробовувати долю і проникати на охоронюваний пультової охороною об’єкт. Занадто великий ризик!

У випадку несанкціонованого проникнення на Ваш об’єкт в найкоротший час прибуде група швидкого реагування. Мінімальний час прибуття досягається за рахунок того, що чергові групи перебувають у постійній готовності і курсують за спеціальними маршрутами від об’єкта до об’єкта.

Охоронна система складається з безлічі компонентів: високочутливі датчики, тривожна кнопка, сигналізація, блок автономного живлення, трансформатор, акумулятор – і це далеко не все. Але незважаючи на велику кількість електроніки, система сигналізації проста і надійна в експлуатації.

 Перед замовником відкривається безліч додаткових послуг і можливостей при виборі послуги пультової охорони. Подача сигналу «зняття об’єкта з охорони під примусом», можливість ставити під охорону тільки окремі приміщення, а також установка в приміщенні нічного режиму охорони, можливий тимчасовий обмежувач на відкриття об’єкта, також передбачений звіт про роботу сигналізації за будь-який період часу. 

Інформацію про вартість охорони офісів, ви можете дізнатися зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами або заповнивши он-лайн заявку.

Ціни на послуги компанії  СІРІУС  відповідають загальному ринку охорони і високій якості роботи наших співробітників та гідним технічним характеристикам наших охоронних систем. 

Системам безпеки від компанії СІРІУС можна довіряти. Ми професіонали у справі охорони приватної та комерційної нерухомості!

Зателефонуйте нашим менеджерам і вони детально проконсультують Вас з усіх питань охорони будь-якого об’єкту. Ми чекаємо вашого дзвінка!