Пультова охорона квартир

Крадіжка майна або напад зловмисників, загоряння, витік побутового газу, затоплення – все це події, які здатні завдати не тільки матеріальний збиток, але й несуть пряму загрозу вашому здоров’ю та життю. Наявність охоронної, пожежної сигналізації мінімізує ризик подібних загроз. При виникненні будь-якого з перерахованих вище подій система сигналізації моментально формує тривожний сигнал і передає його на пульт охорони.

Пультова охорона міської квартири, мало чим відрізняється від охорони заміського будинку, або об’єктів різних категорій. Але деяка специфіка все-таки присутня.
Пультова охорона квартир включає в себе установку систем активного захисту від проникнення (газо-генератори, піропатрони, інше обладнання, фізичний вплив на порушника) та автоматизації (блокування газо-, трубопроводів, димовидалення, пожежогасіння), а також миттєву передачу сигналу тривоги на пульт охорони з реагуванням мобільного наряду охорони (або інший, залежно від події, служби реагування). Звичайно, це далеко не все, що може запропонувати пультова охорона квартири.

При надходженні тривожних сигналів на пульт централізованого спостереження, залежно від обраного замовником варіанта договору (пакета послуг), до квартири негайно висилається мобільна група реагування, або ж інформація передається замовнику за встановленими телефонними номерами (як правило, це телефонні номери замовника, або його сусідів , родичів). Також, оператором пульта можуть бути дистанційно активовані різні системи автоматичного керування, встановлені у квартирі (активного захисту від несанкціонованого проникнення, пожежогасіння, димовидалення, блокування подачі газу, інші).

Обов’язковою умовою підключення на пульт охорони є наявність в квартирі змонтованої системи сигналізації. Система сигналізації може бути оснащена охоронними, пожежними датчиками (сповіщувачами), “тривожною кнопкою” (радіобрелком), а також датчиками витоку газу і затоплення.

Під кожен тип квартири, з урахуванням її конструктивних, оздоблювальних особливостей нашою компанією можуть бути запропоновані декілька різних варіантів обладнання, які враховують її специфіку. Так, наприклад, в залежності від бажання замовника зберегти дорогу обробку приміщення, нами може бути запропонована установка бездротового обладнання. При цьому відпадає необхідність прокладки кабелів між датчиками сигналізації та контрольної панеллю, зв’язок між ними забезпечується за допомогою радіоканалу. Наявність тварин у квартирі, також, передбачає перегляд традиційних схем блокування приміщень, або використання специфічних датчиків.