Пультова охорона

 

 

img_0759_2

У список обов’язків власників компаній і різного роду організацій обов’язковим пунктом входить забезпечення безпеки співробітників, збереження обладнання та інформаційних даних. З цією метою залучаються до роботи компанії, що надають клієнтам охоронні послуги. Компанія СІРІУС входить до числа визнаних лідерів даного напрямку на ринку нашої держави.

 

http--www.sirius.kiev.ua-images-stories-Kontaktu-konkurs_2011_1-0-01-20-781_180-127Пультова охорона включає в себе наступні елементи:

• станцію моніторингу;
• групи швидкого реагування;
• технічна служба забезпечення.

 

 OLYMPUS DIGITAL CAMERAПри виникненні нештатної ситуації на об’єкті, сигнал тривоги миттєво передається на монітор оперативного чергового. Оператор пульта отримує детальну інформацію про те, що трапилося, після чого висилає одну або дві групи швидкого реагування на вашу адресу. Крім тривожних повідомлень, на наш пульт постійно надходить інформація про працездатність всіх елементів охоронного обладнання на об’єкті, що дозволяє нам оперативно виявляти й усувати будь-які несправності.

 

Пультова охорона призначена для захисту від:
• несанкціонованого проникнення на об’єкт, що охороняється;
• розбійного нападу на мешканців або персонал – тривожна кнопка;
• пожежі, витоку побутового газу, протікання води і т.д.

 

 Чітка взаємодія з правоохоронними органами та рятувальними службами забезпечує вас захистом не тільки у випадку дій третіх осіб, а й при різних стихійних лихах.

Для передачі сигналів на пульт ми використовуємо стільниковий GPRS (пакетна швидкісна передача даних у мережі GSM + відеозображення) та інтернет провідні канали зв’язку високої надійності.
Якщо ви ще не перебуваєте під нашою пультової охороною, пропонуємо негайно це зробити. Ми встановимо охоронну сигналізацію і підключимо ваш будинок, квартиру, офіс, магазин на наш пульт централізованого спостереження. Щорічно ми відкриваємо нові оперативні пости охорони. За весь час роботи наша пультова охорона показала 100% ефективністі та надійністі.

 

http--www.sirius.kiev.ua-images-stories-pult-dsc_0028_2Ми несемо матеріальну відповідальність за охороняєме майно. В даний момент 60 пультів Києва знаходяться в обслуговуванні компанія СІРІУС. Сучасне технологічне оснащення і досвідчена команда є гарантами оперативного та якісного виконання нами своїх професійних обов’язків. Результатами нашої роботи є щомісячні затримки порушників закону в кількості понад 100 осіб. Бійці нашого підрозділу стежать не тільки за безпекою на об’єктах, але проводять патрулювання на прилеглій території і забезпечують контроль порядку на вулицях.

Щоб бути в курсі всіх подій та дій, пов’язаних з вашим об’єктом, ми пропонуємо СМС інформування. Постійний аудіо- і відеозапис дозволяє відстежувати те, що відбувається, в тому числі телефонні розмови і радіоефір. Ваші об’єкти – в надійних руках!

 

 4_2