Спостереження за установками пожежної автоматики об’єктів

Пожежна автоматика це система, яка складається з компонентів, які:

  • відстежують спалах;
  • попереджують про вогонь,
  • гасять пожежу;
  • локалізують або блокують полум’я.

Щоб така система працювала найбільш ефективно, її варто підключити до пульта спостереження. Працівники такого пульта зможуть моніторити об’єкт цілодобово  та виконати необхідні заходи у разі виникнення пожежі якумога швидше. Компанія СІРІУС пропонує своїм клієнтам захист від вогню на вищому рівні. У нас Ви зможете замовити сучасні протипожежні системи і закріпити їх за нашим пультом.

Системи пожежної безпеки та нагляд за ними
Всі наші протипожежні системи мають конструкцію особливої розробки. Саме така  конструкція дозволяє найшвидше виявити вогонь і нейтралізувати його. Ми пропонуємо клієнтам найсучаснішу автоматику, що включає:

  • оповісники про пожежу;
  • приймально-контрольні пристрої.

Також до складу системи входять компоненти керування і техніка для проведення євакуації персоналу. Ми встановлюємо на об’єкті замовника особливі протипожежні перегородки, що складаються з металевого каркасу та вогнетривкого скла. Такі перегородки  йдуть в комплекті з протипожежними дверима.

Будь-яка протипожежна система від нашої компанії здатна якісно і надійно працювати лише при постійному моніторингу. Для цього у нас є команда працівників, котрі стежать за роботою всіх компонентів системи і реагують на проблему, якщо вона виникає. Якщо протипожежна сигналізація спрацьовує через спалах, відповідальні особи викликають пожежну команду. Якщо тривога хибна, ми направляємо на об’єкт майстра для усунення проблеми.

Компанія СІРІУС — європейський захист для українців
Ми займаємо почесне місце серед лідерів у сфері охорони життя та цінностей громадян, в тому числі — і від пожежі. Ми пропонуємо вам протипожежний захист в декілька етапів:

  1. Розробка особистого проекту протипожежної системи для кожного клієнта.
  2. Встановлення на об”єкті замовника всіх компонентів системи.
  3. Повне налаштування системи і її підключення до пульта компанії Сіріус.

 

Ми усвідомлюємо високу відповідальність у своїй справі. Ми ретельно вивчаємо об’єкт клієнта і уважно підбираємо до нього пожежну автоматику. Ми беремо на себе також оформлення всіх необхідних у цьому питанні документів. Таким чином, щоб здати ваш об’єкт в експлуатацію з якісною протипожежною системою, вам не доведеться докладати ніяких зусиль. Ми потурбуємось про все!

Наші автоматичні системи захисту від вогню найбільш надійні в країні. А завдяки цілодобовому нагляду працівників нашого пульта за дорученими об’єктами у вогню майже не залишається шансів.