Проектування і монтаж систем пожежного спостереження

Не варто зайвий раз говорити про те, що людське життя — це найбільша цінність. Якщо мове йде про протипожежний захист, то саме життя співробітників мають бути на першому місці для будь-якого керівника. Звичайно, потурбуватися варто і про майно. Допоможе у цьому питанні компанія СІРІУС. Ми не просто захищаємо своїх клієнтів, ми робимо це краще за інших!

Обираємо пожежну сигналізацію
Якщо говорити про сучасний протипожежний захист, то найбільш ефективним буде  встановлення на об”єкті системи пожежного нагляду. Така техніка дасть можливість цілодобово стежити за станом підприємства і відреагувати на проблему, щойно вона виникне.  Це суттєво зменшує збитки, а іноді допомагає повністю уникнути їх. При встановленні такої системи нагляду можна моніторити всі технічні складові протипожежної безпеки, а саме:

  • звукова сигналізація;
  • система гасіння вогню;
  • оповіщення тощо.

Якщо Ви обираєте для свого протипожежного захисту нашу компанію, то ми не тільки створимо для Вас проект захисної системи, але й змонтуємо всі її компоненти, налаштуємо і під”єднаємо їх до свого пульта.

Як це працює
Якщо Ви замовляєте у нас протипожежний захист, то налагоджена система працює по дуже простому принципу. Спеціальні датчики фіксують дим та зміну температури в приміщенні. Потім вони передають сигнал на наш пульт. Ми інформуємо клієнта про пожежу і разом з тим викликаємо професійну пожежну команду на підприємство чи адресу помешкання (залежно від того, який об”єкт ви нам доручили). Якщо спрацювання сигналу було хибним і пожежа на об”єкті не зафіксована, ми викликаємо майстра для усунення проблеми.

Щоби забезпечити клієнтам надійний захист і швидку реакцію на єкстремальну ситуацію, ми наймаємо тільки професіоналів. Наш штат складається із групи оперативного реагування, а також з інженерів-програмістів, диспетчерів та електромонтерів пожежної сигналізації.

Чому варто обирати саме компанію СІРІУС
На ринку країни багато підприємств пропонують свої послуги протипожежного захисту. Чому ж варто довіритись саме нам? 

Компанія СІРІУС пропонує не просто обслуговування, але створення персонального проекту захисту від пожежі для кожного свого замовника із урахуванням усіх особливостей його об’єкта. 

  1. У нас Ви отримуєте повний сервіс і маєте вибір — замовити окрему послугу чи комплексне обслуговування.
  2. Ми встановили об’єктивні розцінки на свої послуги і клієнтам не доведеться відмовлятись від важливих заходів безпеки через їх високу вартість.
  3. Ми пропонуємо лише сучасні методи захисту від вогню і обслуговування від кращих фахівців країни.