Оперативне реагування

Якщо мова йде про безпеку, то варто враховувати не тільки окремих громадян, але й чисельні підприємства нашої країни з іх матеріальними цінностями. Найкращий захист можуть забезпечити українцям технічні новинки і професійний підхід від служби безпеки СІРІУС. Ми не перший рік працюємо у своїй сфері і старанною працею досягли звання лідера безпеки країни. За допомогою інноваційної технічної складової, а також оперативних груп, що складаються з кращих бійців, ми захистимо Вас від небезпеки будь-якого роду.

Пожежна безпека і оперативне реагування
Руйнівна сила вогню відома багатьом з власного сумного досвіду. Щоб убезпечити громадян та власність законодавство країни зобов’язало підприємців у обов’язковому порядку встановлювати на своїх об’єктах пожежні сигналізації. Але дехто нехтує цим розпорядженням держави і обходить закон стороною, прагнучи зекономити кошти та час.

Компанія СІРІУС пропонує свої послуги, які:

  • Коштують об’єктивно.
  • Звільняють вас від зайвого клопоту.

Вам варто тільки замовити у нас систему протипожежного захисту і ми запропонуємо повний комплекс послуг по цьому питанню.

Найбільш ефективними системами захисту від пожежі виступають автоматичні системи. Вони функціонують на основі простого принципу — спеціальні датчики фіксують ознаки горіння (дим, підвищення температури), вмикають оповіщення і систему гасіння вогню. Якщо ваша система приєднана до пульта нашої компанії, то на Вашому об’єкті буде проводитись дистанційне цілодобове стеження за допомогою спеціальної апаратури. І якщо тривожний сигнал поступить, наші працівники, закріплені за пультом, вживуть всіх необхідних заходів. Оперативна реакція нашої команди на пожежну тривогу може повністю врятувати об’єкт і його власника від пожежі та збитків чи максимально мінімізувати втрати.

Що відбувається, коли сигнал тривоги поступає на пульт служби безпеки СІРІУС
В нашому штаті працюють всі необхідні спеціалісти, щоб забезпечити вам надійний захист проти пожежі. Після того, як на пульт поступає сигнал тривоги, наші співробітники виконують наступні дії:

  • якщо пожежа зафіксована, на адресу об”єкта викликають пожежну команду;
  • якщо тривога хибна, то на об”єкт відправляють майстра, який лагодить систему.

Також при поступленні тривожного сигналу на місце пожежі відправляється оперативна група компанії СІРІУС. Вона складається з досвідчених підготовлених бійців, які знають правила поведінки в екстремальних ситуаціях та допоможуть в евакуації людей, якщо вони потрапили у пожежу.

Під захистом нашої компанії Ви забудете про страх і переживання. Компанія СІРІУС забезпечить охорону не тільки від пожежі, але й від аварій газу, затоплень, вторгнень на об’єкт та розкрадання майна.