Консультації з питань пожежної безпеки

Якщо Ви звернету увагу на статистику пожеж, то зауважите, що люди гинуть, як правило, від недостатнього знання правил поведінки у таких екстремальних ситуаціях. Але відповідальність за життя працівників лежить на керівництві підприємтва і саме воно має потурбуватись про високий рівень пожежного захисту об”єкта. На жаль, достатньо уваги встановленню протипожежної системи в нашій країні приділяють не всі. Власники підприємств іноді готові докласти зусиль, щоби обійти закон у питанні пожежного захисту. Потім вони, як правило, гірко про це жалкують.

Компанія СІРІУС готова зробити все для того, щоби забезпечити своїм клієнтам захист від вогню. Більше того — по Вашому замовленню ми візьмемо на себе всі організаційні моменти і оформлення необхідних документів щодо використання протипожежної системи. Якщо Ви співпрацюєте з нами, найвищий рівень захисту від вогню без докладення зусиль з вашого боку Вам буде гарантований!

Послуги протипожежного захисту від компанії СІРІУС
Своїм клієнтам ми гарантуємо високий професійний рівень у виконанні будь-яких замовлень. Ми забезпечуємо комплексне обслуговування. Якщо мова йде про захист від пожежі, то з нами ви зможете розраховувати на:

 • Детальні консультації з питань пожежної безпеки.
 • Розробку особистого проекту для вашого підприємства.
 • Використання сучасних технічних компонентів для створення найбільш ефективних систем захисту.
 • Послуги найкращих фахівців із великим досвідом.

Наша співпраця із замовниками починається, як Ви можете бачити, із консультації. Звернутися до нас Ви зможете і виключно для того, щоби отримати відповіді на свої питання і корисну інформацію щодо протипожежного захисту.

Що входить у консультацію протипожежного захисту від компанії СІРІУС
Слово “консультація” розуміє під собою дещо більше, ніж відповіді на питання, якщо ви звертаєтесь за допомогою до СІРІУС. Наша компанія проводить наступні заходи, щоби розвивати культуру протипожежної безпеки серед своїх клієнтів:

 • бесіди із нашими консультантами;
 • забезпечення правової допомоги при перевірках органів пожежного держнадзору;
 • створення для кожного клієнта програми комплексного захисту від пожежі;
 • проведення семінарів на тему пожежної безпеки;
 • допомога у підготовці та оформленні документів, що необхідні при запуску протипожежної системи;
 • корректування недоліків вже існуючої на підприємстві пожежної системи;
 • розробка документів протипожежної безпеки для підприємств — інструкцій, наказів, списку обов”язків, тощо.

У нас Ви зможете замовити новітні зразки пожежних ситем, які ми встановимо і налаштуємо власноруч. Служба безпеки СІРІУС забезпечує кожному замовнику цілодобовий моніторинг системи захисту від пожежі і виклик пожежної команди в разі найменшого спалаху.