Охоронна сигналізація офіса

Охоронна сигналізація – це комплекс технічного обладнання, який дозволяє запобігти несанкціоноване проникнення на приватну територію або на об’єкт. Такі системи служать як для особистої безпеки замовника, так і для збереження його майна.

Типи сигналізацій
Залежно від способу спрацьовування, розрізняють два типи охоронної сигналізації: пультову й автономну. У разі інсталяції першою, сигнал від датчиків буде передаватися на пульт охорони. Протягом декількох секунд на місце виїде мобільна група реагування, щоб розібратися в причинах спрацьовування системи. Залежно від цих причин вживаються відповідні заходи. Принцип дії автономного охоронного комплексу полягає в передачі інформації про спрацьовування сповіщувачів прямо на телефон власника, при цьому на об’єкті спрацює сирена. Повідомлення приходить у текстовому вигляді.

Об’єкти використання                                                                                                                                  

 Охоронна сигналізація є універсальним рішенням, яке застосовують на об’єктах будь-якої площі і топографічної складності. 100% покриття периметра забезпечується різноманітними датчиками, здатними вирішити будь-яке завдання.

Так, розрізняють радіохвильові, інфрачервоні, акустичні, магнітні датчики і датчики розпізнавання удару. Дія кожного з них направлена на розпізнавання конкретного виду впливу. Наприклад, акустичні сповіщувачі реагують на звук розбитого скла у вікнах і дверях, тоді як магнітні спрацьовують на відкривання дверних або віконних стулок.

Саме універсальність стала причиною поширеності систем тривожного реагування. Залежно від типу об’єкта, розрізняють охоронну сигналізацію для будинку, квартири, котеджу, офісу або периметра. Але тільки грамотна комбінація типів датчиків, актуальних для тих чи інших умов, призведе до високої ефективності оборонної та попереджувальної діяльності.

Важливою особливістю хорошої охоронної сигналізації є можливість тонкої настройки її чутливості з метою запобігання небажаних спрацьовувань. Ця опція особливо актуальна, якщо в приміщенні залишається домашня тварина – датчики просто не будуть реагувати на рухи кішки або собаки. 

Охоронна сигналізація – ціни і установка
Технічні фахівці охоронного підприємства СІРІУС спеціально для вас розроблять індивідуальний проект, здатний вирішити завдання будь-якої складності. Ми проаналізуємо особливості ландшафту або інтер’єру, найбільш ймовірні загрози, врахуємо Ваші побажання. На основі отриманих даних ми спроектуємо для вас систему, налаштовану під конкретний об’єкт.

На сьогоднішній день компанія СІРІУС  є лідером в галузі охоронних послуг. Нам довіряють тому, що сьогодні ми найкращі!