Охоронна сигналізація квартир

Служба безпеки СІРІУС працює на ринку країни для того, щоби забезпечувати охорону життя і майна клієнтів. До нас Ви можете звернутись, щоби убезпечити себе в таких випадках, як:

 • напад;
 • незаконне вторгнення;
 • розкрадання або (навмисне) псування майна;
 • газовая аварія, пожежа чи затоплення.

Серед найбільш акутальних наших послуг на данний момент є встановлення охоронних сигналізацій у квартирах. На жаль, за статистикою кількість квартирних крадіжок в Україні росте із кожним місяцем. У Ваших силах зробити все можливе, щоби уникнути збитків. Встановлення якісної сигналізації разом із нами це найкращий спосіб відлякнути злодіїв від свого помешкання.

Охоронні сигналізації від компанії Сіріус
Ми маємо достатньо досвіду у сфері захисту життя та власності громадян, щоби забезпечити Вам спокій на вищому рівні. Наші сигналізації створюються на основі сучасних технічних розробок їз Європи, монтуються і налаштовуються за допомогою наших спеціалістів та надійно працюють роками.

Починаючи співпрацю з клієнтом, ми розробляємо для нього індивідуальний проект охоронної системи. На цьому етапі ми збираємо дані про помешкання, щоби майбутня охоронна сигналізація могла виконувати своє призначення якнайкраще.

Коли проект готовий, ми починаємо втілювати його в життя.
Ни займаємось комплексним обслуговуванням замовників. Ми розробляємо охоронну систему, самостійно її монтуємо і проводимо налаштування. Після того, як сигналізація повністю встановлена, ми підключаємо її до власного пульта. Таким чином, ми цілодобово будемо знати про ситуацію на Вашому об”єкті і зможемо вчасно зреагувати у випадку необхідності.

Наші сигналізації є не тільки надійними, але й “розумними”. Ми пректуємо їх таким чином, щоби вони не спрацьовували на домашніх тварин. Тим самим ми виключаємо можливість помилкового спрацювання сирени.

Чому варто зробити вибір на користь охоронної сигналізації для квартири
Якщо ви сумніваєтесь, чи варто вкладати гроші в “охоронку”, зверніть увагу на такі моменти:

 • Звукова сигналізація ефективно відлякує грабіжників, адже сирена лунає голосно і сповіщує про вторгнення всіх навколо.
 • Звукова сигналізація, що підключена до пульта, є найбільш єфективною системою захисту, адже вторгнення помічають одразу і за адресою клієнта при першій же необхідності відправляють оперативну команду.
 • Гроші, які ви вкладаєте у охоронну систему, це ніщо порівняно із тим, які можуть бути збитки у власників незахищених квартир.

Чому компанія СІРІУС варта вашої довіри
Зараз ми займаємось обслуговуванням шестидесяти тисяч клієнтів. Нам довіряють своє майно і цінності не тільки приватні особи, але й цілі компанії.

Обслуговуюючи замовників, ми пропонуємо не тільки надійність, але й ряд плюсів. Серед них:

 • об”єктивні розцінки;
 • сервіс на рівні європейського;
 • індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • досвідчена команда.