Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація – основна складова системи безпеки. Вона буває дротова та бездротова і включає в себе охоронну централь і датчики (сповіщувачі), з’єднані з централлю проводами або по радіоканалом. Завдання датчиків – виявити загрозу і передати сигнал тривоги на централь. Охоронна централь, у свою чергу, передає сигнали від датчиків, а також іншу сервісну інформацію на пульт централізованого спостереження (ПЦС) по проводах або через стільникову мережу GSM. 

Така сигналізація для дому часто називається GSM сигналізація, а спосіб охорони – GSM охорона. В останні роки GSM сигналізація отримала велику популярність у всьому світі завдяки невисокій вартості системи безпеки.

Ми пропонуємо послуги з установки охоронної сигналізації, домофонів, систем контролю і відеоспостереження в котеджах, на виробничих і торговельних об’єктах:

 • проектування і постачання сертифікованих систем безпеки;
  монтаж охоронної сигналізації та систем відеоспостереження висококваліфікованими фахівцями;
 • програмування системи безпеки і пуско-налагоджувальні роботи;
  гарантійне та довічне сервісне обслуговування.
 • Виведена на наш пульт охорони, GSM сигналізація для дому в поєднанні з тривожною кнопкою – це ефективний засіб особистої безпеки та захисту Вашого майна.

GSM охорона – наші переваги:

 • безкоштовний виклик фахівця для обстеження об’єкта та складання кошторису системи безпеки;
 • постачання обладнання від виробників без додаткових торгових націнок;
 • часткова оплата при закладці електричних кабелів в процесі ремонту або будівництві об’єкта з подальшим введенням в експлуатацію системи безпеки після завершення всього комплексу ремонтно-будівельних робіт;
 • професійну якість при високій швидкості виконання робіт;
 • знижки та програма лояльності для постійних клієнтів.

Сьогодні складно уявити виробничі, торговельні та житлові об’єкти без сучасних систем безпеки. І відеоспостереження – один з найважливіших елементів таких систем.

Експерти вважають, що одна тільки присутність відеокамер на території охоронюваного об’єкта здатна запобігти протиправним діям, бо системи відеоспостереження мають широкий спектр можливостей: безперервне цілодобове спостереження, запис відбувається на території, детекція руху, що дозволяє віддалено контролювати і аналізувати ситуацію на об’єкті.

Правильний підбір обладнання дозволить коректно створити Вашу охоронну систему відеоспостереження і забезпечити найвищий рівень безпеки житла або офісу.

Наші висококласні співробітники зорієнтують вас в різноманітності технічних рішень і підберуть оптимальний комплект устаткування, виходячи з міркувань доцільності і з урахуванням Ваших фінансових можливостей.