Особиста охорона

Приватні охоронні компанії з’явилися на ринку профільних послуг відносно недавно, що пов’язано з різким збільшенням кількості людей для яких особиста охорона є обов’язковою, в силу своєї професійної чи будь-який інший діяльності.

Робота в цій сфері не терпить помилок, так як безпека в сучасних умовах може бути тільки абсолютною. В іншому випадку – все, як правило, закінчується дуже сумно. Даний факт прирівнює професійну діяльність охоронця до роботи сапера, який може помилитися один лише тільки раз.

Персональна безпека і особиста охорона забезпечується або індивідуально, коли задіюється особистий охоронець, або колективно – з використанням співробітників охорони фізичної особи. Головна мета подібних заходів – безпека клієнта. Вона залишається незмінною – змінюються лише підходи, за допомогою яких забезпечується безпека людини.

У більшості випадків індивідуальна особиста охорона використовується в такій кількості і якості, які відповідають реальному рівню загроз. Винятком є випадки, коли робота служби безпеки ускладнена у зв’язку зі специфікою самого клієнта, наприклад, охорона публічних персон. У подібних випадках необхідна й ефективна прихована діяльність кваліфікованого, особистого охоронця.

Колективна робота щодо забезпечення безпеки та особистої охорони, передбачає значну згуртованість і високий рівень кваліфікації кожного учасника групи окремо. Чітке «почуття плеча» в сукупності з індивідуальним професіоналізмом – вагома запорука загального успіху.

За своєю суттю охоронці, це вища каста серед усіх працівників сфери охоронних послуг. Вони професійні, спокійні і налаштовані на єдину мету – забезпечення безпеки свого клієнта. Однак, правильна мотивація в даній діяльності повинна бути не тільки у охоронців, а й у охоронюваних ними осіб. Клієнту вкрай необхідно усвідомлювати всю важливість і складність роботи свого охоронця і максимально йому в ній сприяти. 

Діяльність у сфері охоронних послуг вимагає комплексного, відповідального підходу. Кожна дрібниця, навіть яка потенційно не представляє небезпеку, повинна бути заздалегідь виявлена та знешкоджена. Особиста охорона, керуючись досвідом та інстинктами, діє миттєво, злагоджено і ефективно. Величезне значення має нестандартний підхід до роботи, адже, у багатьох випадках, злочинці також готують і продумують свої дії.

У процесі підбору компанії, якій Ви збираєтеся довірити свою безпеку, необхідно враховувати весь наявний спектр чинників. Особливу ж увагу, безумовно, варто приділити історії та відгуками про діяльність даної структури.
Наша компанія  СІРІУС гарантує послуги на вищому рівні!