Охорона масових заходів

Масовий захід завжди може нести різні загрози для його учасників. При проведенні таких подій виникає потреба в галузі охорони життя, здоров’я та майна людей.

 

Заходи даного типу діляться на декілька категорій:

  • культурні та спортивні (концерти, матчі, різні шоу);
  • ділові (презентації, виставки, конференції);
  • суспільні (мітинги, походи, демонстрації);
  • приватні (банкети).

 

Незалежно від виду події організатори просто зобов’язані подбати про безпеку учасників. Зазвичай у таких випадках залучаються охоронні підприємства, які беруть на себе всю відповідальність за особисту безпеку учасників та їх майна.

 

Участь досвідчених співробітників охоронного агентства також допоможе підвищити статус заходу в очах його гостей, що завжди сприятливим чином позначиться на враженнях самих учасників і преси.

 

Завдання охоронного підприємства при проведенні масового заходу.
Якщо охоронне підприємство береться за забезпечення безпеки учасників масового заходу, то воно ставить перед собою наступні завдання:

  • організацію пропускного режиму на захід (відповідно до встановлених організатором правилам);
  • недопущення пронесення на захід зброї, вибухівки, а також різних отруйних речовин. Крім того, охоронне підприємство захистить від проносу наркотичних засобів і різних предметів, якими можна нанести травму та інших предметів;
  • забезпечення збереження власності учасників та організаторів заходу, у тому числі обладнання, автомобілів, одягу та іншого майна;
  • організація взаємодії між особистою охороною гостей, якщо така є, і співробітниками охорони самого заходу;
  • попередження та усунення провокаційних інцидентів або випадково виникли, але спрямованих у бік організаторів чи сталися між учасниками;
  • забезпечення інформаційної безпеки у випадку з заходами ділового характеру (згідно з правилами, розробленими організаторами).

 

Успіх дій охоронного підприємства багато в чому залежить від ефективності проведення підготовчих робіт. Охоронці повинні обов’язково підготувати всі необхідні спецзасоби, оскільки їх відсутність може зробити неможливим вирішення безлічі завдань і навіть.

 

Також охоронці повинні обов’язково забезпечити наявність резерву. Якщо про це забути, можна, вирішуючи виник між учасниками, конфлікт, упустити псування майна.Організація охорони масових заходів є складним завданням, і тільки скоординовані дії досвідчених охоронців можуть зробити будь-який захід безпечним.

 

Компанія СІРІУС – це завжди залог Вашої безпеки, в будь-якій ситуації. Нам довіряють тому, що до своєї роботи ми підходимо з повною відповідальністю, надаємо дійсно досвідчених та професійних фахівців, що мають потрібний рівень підготовки, а також забезпечених усім необхідним спорядженням.