Фізична охорона

http--www.sirius.kiev.ua-images-stories-Kontaktu-konkurs_2011_1-0-01-20-781_180-127Сьогодні статистика злочинів в Україні зашкалює. За рік відбувається величезна кількість неправомірних дій, спрямованих на власність. Для багатьох ділових людей такі дані є серйозним приводом задуматися про свою безпеку, збереження майна та бізнесу.

 

 

 

 

http--www.sirius.kiev.ua-images-stories-GBR_new-20060Якщо мова йде про успішного бізнесмена, то у нього напевно буде матися певне коло конкурентів. На жаль, подібні люди іноді роблять рішучі кроки до руйнування всієї справи бізнесмена або загрожують його здоров’ю. Як захистити себе, свою сім’ю і свій бізнес від ворогів? Все дуже просто: на виручку тут прийде фізична охорона. 

 

 

 

 

konkurs_2011_2-0-00-30-625Фізична охорона – це певний комплекс заходів, спрямованих на повне забезпечення безпеки будь-якого об’єкта, збереження його майна, захист здоров’я та життя у його персоналу.

Як правило, фахівці в даній області завжди діють індивідуально в кожному випадку, враховуючи всі особливості об’єкта. Далі вони ретельно розробляють унікальну концепцію, завдяки якій буде здійснюватися якісне виконання послуг.

Зазвичай сюди входить патрулювання території, охорона об’єктів з виїздом групи швидкого реагування, створення контрольно-пропускного режиму, при проведенні масових заходів проводиться забезпечення повної безпеки, використання службових собак та багато іншого. 

 

 

 

 

На щастя на сьогоднішній день існує величезна кількість різних організацій, що надають охоронні послуги. Але для багатьох тут виникає питання: як вибрати відповідну фірму серед безлічі аналогічних? Перш ніж вибрати одну з них слід добре проаналізувати існуючий ринок.

Компанія СІРІУС вже довгий час існує на ринку, має велику кількість позитивних відгуків. Крім того, фізична охорона фірми відома якісним виконанням послуг, індивідуальним підходом до кожного об’єкту і високим рівнем професіоналізму співробітників. 

 

 

011

Компанія СІРІУС вже довгий час існує на ринку, має велику кількість позитивних відгуків. Крім того, фізична охорона фірми відома якісним виконанням послуг, індивідуальним підходом до кожного об’єкту і високим рівнем професіоналізму співробітників.

 

 

 

 

 

http--www.sirius.kiev.ua-images-stories-GBR_new-20193_2В основному всі фахівці раніше працювали в різних силових структурах, у тому числі і в МВС. Після того, як кожен з них проходить випробувальний термін, йому потрібно пройти спеціальну підготовку, медичний огляд про придатність до даної роботи, тестування на витривалість і здатність до роботи з колективом.

Фізична охорона компанії СІРІУС володіє великим рівнем знань у цій галузі, яка щорічно перевіряється і контролюється за допомогою здачі спеціальних заліків. Все це значно впливає на професійне зростання самих співробітників, крім того, у них з’являється високий рівень професіоналізму і утворюється згуртований колектив.

Фізична охорона від компанії СІРІУС на сьогоднішній день оснащена найсучаснішим обладнанням, сполучення між співробітниками проводиться за допомогою мобільних і стаціонарних станцій. Все це утворює надійний та стійкий зв’язок між фахівцями, завдяки чому територія, що знаходиться навколо об’єкту, надійно захищена.

fon-8-1